„Maraton” czas rozpocząć…

Witajcie, jak minął Wam poniedziałek? Ja mimo poweekendowego rozleniwienia dałam radę w pracy, chociaż dziś dosyć mocno odczuwałam ból stawów kolanowych. Musiałam wziąć tabletkę przeciwbólową, bo gdy chciałam wstać z krzesła to po prostu ból był nie wytrzymania:( Po jakimś czasie na szczęście moje samopoczucie uległo poprawie, więc po obiedzie udałam się na krótki spacer. Mały relaks na poprawę nastroju:)

W kolejnych dniach czeka mnie mały „maratonik” z wizytami lekarskimi. Jutro odwiedzę moją panią psycholog. Mam nadzieję, że tą wizytą zrobię kolejny krok ku akceptacji choroby oraz zwalczaniu niskiej samooceny. Spotkania z psycholog, choć byłam na początku sceptycznie do nich nastawiona, wniosły wiele dobrego do mojego życia.  Zapewne potrzebne jest jeszcze wiele czasu, aby oznajmić sukces –  to jestem zdecydowana na tę walkę. Robię to dla siebie, aby w przyszłości być jeszcze szczęśliwą osóbką:)

Kolejna wizyta czeka mnie 3 września. „Odwiedzę” wtedy swoją reumatolog. Nie jestem pewna do końca swoich wyników badań, bo ostatnio niestety coraz częściej odczuwam ból stawów. Bardzo niepokoi mnie ta sytuacja..Od trzech lat miałam remisję choroby i obecny zwiększony ból oraz gorsze samopoczucie potrafi bardzo wpływać na moje codzienne funkcjonowanie. Mam nadzieję jednak, że moja pani doktor skutecznie zaradzi moim problemom zdrowotnym. W ostateczności pozostaje jeszcze leczenie biologiczne. Muszę przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona do tej formy leczenia, ale uwierzcie, gdy ból jest do nie do wytrzymania to człowiek jest w stanie zrobić wiele, aby tylko stawy przestały boleć. Trzymajcie kciuki, aby wszystko skończyło się dobrze:-)

Najważniejsze to nie poddawać się i walczyć o siebie! A.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: