O RZS, o przesileniu jesiennym… czyli mały misz-masz tygodnia

Witajcie, kolejny tydzień minął mi bardzo szybko. Za oknem przeplatanka pogody letnio-jesiennej. Spowodowało to u mnie gorsze samopoczucie. Jestem osóbką melancholijną i brak słońca za oknem powoduje, że miewam gorszy nastrój.

Z pozytywnych wiadomości: w ostatnim czasie nie odczuwam bólu stawów. Około dwóch tygodni nie zażywałam tabletek przeciwbólowych, co w moim przypadku nie zdarzało się często. Cieszę się bardzo z tego powodu, bo być może wreszcie RZS „odpuści” i będę miała chwilę odpoczynku od bólu oraz sztywności stawów. Przez ostatnie pięć lat lekarze bezskutecznie próbowali wprowadzać u mnie różnego rodzaju modyfikacje leczenia, ale zawsze kończyło się to fiaskiem. Ob – nie chciało się zmniejszać, CRP – wskazywało trwający w organizmie stan zapalny. Przez problemy zdrowotne popadałam w coraz gorszy nastrój, na nic nie miałam ochoty. Eh…był to jeden z najgorszych momentów w moim życiu.

Brak rezultatów zastosowanego leczenia spowodował, że nie miałam chęci, aby zawalczyć o swoją przyszłość. Był to moment, gdy tkwiłam w jednym miejscu. Myśląc tylko o chorobie, ile przez nią tracę, czego nie osiągnę, ile rzeczy mnie omija. RZS obwiniałam o całe zło tego świata.

Jednak na chwilę obecną zaczynam dostrzegać małe iskierki nadziei na przyszłość. Moje życie zawodowe zmierza w odpowiednim kierunku – z tego powodu jestem mega zadowolona,  życie osobiste – tu jest troszkę do naprawienia;-).

Ale powoli, małymi kroczkami będę starała się, aby moje plany ziściły się. I żebym jeszcze mogła kiedyś powiedzieć: TAK! Jestem szczęśliwa!

Miłego weekendu.

A.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: