Wrześniowo-przedszkolnie…

Wakacje szybko minęły i zanim się spostrzegłam dzieci ponownie wędrowały do szkół, przeszkoli i…żłobków. W tym roku pociechy moich przyjaciółek również rozpoczynają nowy etap w swoim życiu;) Synek M. został zapisany do żłobka i jako dzielny mężczyzna musi stawić czoła nowym wyzwaniom;) Nie będzie to łatwe, bo w ostatnim czasie trapią go ciągłe problemy zdrowotne: przeziębienia, ospa, grypa żołądkowa. Ale trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było już jak na najlepszej drodze ku wyzdrowieniu… Natomiast córeczki, zarówno, M. jak i K., poznają życie w przedszkolu.

Ostatnie spotkania z koleżankami to absolutnie przewaga tematów około szkolnych;) Zakup wyprawki…Absolutny hit dla dziewczynek w tym roku to motyw Barbie;) Mała Z. ma wszystkie możliwe przybory z tą postacią;) Tematem dyskusji była również kwestia zachowania, gdy „sympatyczna” koleżanka powie Z., że ta jest brzydka lub głupia…Oj, dyskusje z małym człowiekiem mogą być bardzo pouczające;)

Mała Z. była już na pierwszym swoim spacerze przedszkolnym. Opowiedziała o wydarzeniu w następujący sposób: Pani ustawiła nas w pary…Obok mnie stanął „brzydki chłopiec”, ale ja szybko się zamieniłam z inną dziewczynką…Nie będę przecież stała z „brzydkim chłopcem”…

To się nazywa zaradność od najmłodszych lat;)

A.

Reklamy

6 myśli na temat “Wrześniowo-przedszkolnie…

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: